top of page
אודות

מי אני

את דרכי כמטפלת התחלתי בתחום הפסיכולוגיה. לאחר שסיימתי תואר ראשון בפסיכולוגיה בהצטיינות באוניברסיטת BARUCH COLLEGE NY בניו יורק. במהלך לימודיי, בעבודה כתרפיסטית וכמאבחנת הבנתי את ההשפעה החזקה של מצבו הרגשי של האדם על תפקודו הפיזי ומחלותיו. באותה תקופה התוודעתי להומאופתיה הקלאסית כשיטת ריפויי בה מצאתי את המימוש של ריפוי פיזי ורגשי עמוק בתהליך אחד. 

ב-1998 התחלתי את לימודי במכללת מדיסין בניהולו של דר' חיים רוזנטל במשך 4 שנים. במהלך הלימודים הבנתי כי הטיפול בהומאופתיה הקלאסית הוא ייעודי. בסיום הלימודים התמחתי כשנתיים במרפאתו של ד"ר רוזנטל, רופא והומאופת. 


מאז 2002 אני מטפלת באופן עצמאי וחברה באגודה להומאופתיה קלאסית.
במשך שלוש שנים ניהלתי את הפורום להומאופתיה קלאסית באתר תפוז. 

בהמשך שילבתי הכשרה והסמכה בנטורופתיה וב-NLP משולב מיינדפולנס.

החל מ-2021 מלמדת כחלק מצוות המרצים בבית הספר הישראלי להומאופתיה.
במשך כל שנות עבודתי אני ממשיכה בלימוד והתפתחות אישית ומקצועית בסמינרים שונים של טובי ההומאופתיים בעולם בינהם ד"ר אג'יט קולקרני, וגה רוזנברג, ג'רמי שר ולו קליין. 
 
במשך שנים רבות בהם אני מטפלת בהומאופתיה קלאסית הגיעו אלי לטיפול מאות הורים עם ילדיהם, מבוגרים ונשים בהריון, בגלל מגוון רחב של בעיות, החל ממחלות ומכאובים פיזיים ועד בעיות רגשיות, בעיות שינה, אכילה, התפתחות וחוסר אנרגיה, ועוד.
המטופלים שמגיעים לרוב אינם מכירים את שיטת הטיפול ההומאופתי ואפילו מהססים אך שמעו המלצות. הם מופתעים לגלות כי טיפול הומאופתי מאפשר מעבר לשיפור הבעיה עצמה שבגללה הגיעו גם שיפור בתחומים אחרים בחייהם וזאת בתהליך טיפולי אחד!

העקרונות המנחים אותי בעבודתי היא לתת את העזרה הטובה ביותר למטופליי במסירות רבה, רגישות והשקעה.
אני מקבלת בקליניקה בקריית אונו ובתל אביב.

כמו כן אני מטפלת באמצעות סקייפ במטופלים רבים מרחבי העולם.

אני מזמינה אתכם ואתכן לפנות אלי בכל שאלה או בעיה ולהבין כיצד הטיפול ההומאופתי יכול לעזור למצבכם הספציפי.

 

בריאות שלמה,

נועה שגיא

מי אני

תהליך הטיפול

הטיפול ההומאופתי מבוסס על התאמה של פורמולה ("רמדי") טבעית למטופל, המותאמת לו באופן אישי על פי מאפיניו הפיזיים והאישיותיים. בתהליך הטיפול אני מכירה אתכם לעומק, את הבעיות, המכאובים והאתגרים בחייכם.

המפגש הראשון הוא מפגש ההיכרות הראשון עימכם. המפגש נמשך כשעה וחצי עד שעתיים, המאפשר לי ללמוד על הכאב שלכם כפי שאתם מבטאים אותו על אופייכם, ההרגלים והנטיות שלכם. תמונה ברורה זו היא הבסיס להתאמתה של רמדי מדויקת עבורכם המעוררת את כוחות הריפוי של גופכם לפעול.

לאחר המפגש אני משכללת את המידע שקיבלתי ממכם ובהתאם למכלול הזה מוצאת את הפורמולה ההומאופתית המתאימה ביותר לכם. התאמת הרמדי ההומאופתית היא מלאכת מחשבת, ואני מעמיקה בה ומפעילה את ארגז הכלים ההומאופתי הגדול שרכשתי ב-15 שנות עבודתי.

את הרמדי (הפורמולה) אני מזמינה עבורכם מבתי מרקחת מורשים וכבר אחרי המפגש הראשון אתם מתחילים את הטיפול, בהתאם להנחיות הספצפיות עבורכם. כעבור 5 שבועות ללקיחת הפורמולה אנחנו נפגשים לפגישת מעקב.

במפגש השני נברר מה השתנה מאז הטיפול בכל אחד מהמישורים עליו דיברנו ועל הרגשתכם בזמן זה.

מפגש זה מיועד להעריך את התקדמות הטיפול וכן לאסוף מידע נוסף כדי להעמיקו ולשפרו. בסיום המפגש תקבלו הנחיות מדויקות על המשך הטיפול.

אם אתם תוהים כמה מפגשים צפויים לנו, חשוב להבין שטיפול הומאופתי הוא תהליך שבו יש פוטנציאל לריפוי, ולכן מס' המפגשים ואורך הטיפול מותאם אף הוא באופן אישי.

מטופלים רבים מעידים כי הרגישו שהשיחות והתשאול ההומאופתי תרמו רבות לתהליך הבראתם מעבר לרמדי שקיבלו.

Zoom טיפול וייעוץ בזום
תהליך הטיפול עימי
גלריה

טיפול וייעוץ בזום - Zoom

אני מטפלת באנשים ממקומות שונים בארץ ובחו"ל בהומאופתיה באמצעות תוכנת הזום Zoom.

כמו כן, ניתן להזמין טיפול משותף עמי ועם ד"ר אג'יט קולקרני Dr. Ajit Kulkarni, מבכירי ההומאופתים בעולם, באמצעי זה.

ראיון ברדיו קסם - 106FM

ראיון של כחצי שעה ברדיו קסם במהלכו דנתי בנושאים שונים הקשורים בהומאופתיה, ועניתי לשאלות המאזינים.

ראיון ברדיו
גלריה
צור קשר