בעיות נשימה ושיעולים

מנסיוני הרב בטיפול בתינוקות ילדים ומבוגרים הסובלים מבעיות נשימה ואסטמה הטיפול ההומאופתי מניב תוצאות מרשימות: תדירות השיעולים וקוצר הנשימה פוחתים ועימם צימצום משמעותי בצריכת התרופות הרגילות.

 

כאשר מתחילים את הטיפול בשלב מוקדם של המחלה גדל הסיכוי לריפוי של הבעיה מהשורש.

מטופלים מספרים:

- מרים ברש

- בעיות נשימה בילדים

טיפול במחלת ריאה כרונית, copd, אצל אישה מבוגרת 

הטיפול ההומאופתי מועיל ומסייע גם במחלות ריאה כרוניות וממושכות, מירים (72) סבלה ממחת ריאות כרונית שהתחילה בילדותה בעקבות שחפת. בגין דלקות ראות חוזרות מירים טופלה באנטיביוטיקה למניעה ומשאפים על בסיס קבוע עד שהגיע לטיפולי. ביתה של מירים מתארת:


"למזלנו הגענו לנועה" 

"אימי, מרים ברש, בת 72, סבלה לאורך כל השנים מנזלת כרונית, ליחה מרובה ודלקות ריאות חוזרות ונשנות. טופלה במערכת הרפואה הקונבנציונלית במינונים הולכים וגדלים של אנטיביוטיקה. אנטיביוטיקה מונעת קבועה ואנטיביוטיקה מתוגברת בזמן ארוע של מחלה. בשנתיים האחרונות, אימי חלתה ללא הפסק, כמעט לא היו מצבי הפוגה, נראה היה שהאנטיביוטיקה הפסיקה להשפיע עליה. מתוך מצב זה של דאגה וחוסר אונים החלטנו אימי ואני לחפש פתרון אחר.

למזלנו הגענו לנועה.

נועה התגלתה כמאבחנת מדוייקת, עוד בשיחת הטלפון הראשונה, עשתה את החיבורים הנכונים בין מצב בריאותה הכרוני של אימי, להיותה ילדת מלחמה, לבין מצבה הרגשי. אימי החלה את הטיפול ההומאופתי ובמקביל הפסיקה לגמרי את הטיפול האנטיביוטי המונע אותו צרכה במשך שנים.

מצבה של אימי מאוד השתפר, היא נעשתה עירנית יותר, פחות עייפה ובעיקר פחות חולה. כאשר אימי חלתה, היא הצליחה לעבור את המחלה ללא אנטיביוטיקה תוך קבלת טיפול הומאופתי וליווי צמוד של נועה. מאז הטיפול של נועה לא היו דלקות ראות, תדירות השיעולים ועוצמתם ירדה בצורה דרמטית. 

בנוסף ולא פחות חשוב, נועה יצרה קשר עם אימי, ולא עם הסימפטומים שלה, גילתה כלפיה מסירות יוצאת דופן ואחריות.

תודה לך נועה על הטיפול המסור והמקצועי ועל השיפור במצבה הבריאותי של אימי."

- סיגל ניניו, ninior@netvision.net.il

שהם, ילד שהגיע לטיפול שלי סבל מבעיות נשימה תכופות ונטל תרופות קונבנציונליות עד שהתחיל את הטיפול ההומאופתי. אמו מספרת:

"לא האמנו, אבל הצלחנו להתגבר על המחלות ללא אנילציות וללא אנטיביוטיקה , ויותר מזה , שכיחות המחלות ירדה לאין ערוך, והילד שלנו  נעשה בריא, חסון וחיוני"

"שהם סבל מגיל שנה וחצי מדלקות בדרכי הנשימה, מברונכיט, דלקת ריאות והיה חולה בתדירות גבוהה מאוד. תמיד נדרשו אינהלציות כדי להקל עליו, כולל בודיקורט והמסת כדורים והרגשנו בתור הורים שהמצב של הילד לא משתפר ורק מחמיר. אפילו ריח הגוף שלו כבר קיבל ריח חזק של תרופות. זו הייתה נקודת האל חזור. החלטנו שאנחנו מבררים שיטות אחרות. כך הגענו לנועה דרך המלצה של חברה טובה, נועה ליוותה אותנו בכל רגע של מחלה שהתפרצה,  
נותנת מענה מיידי כדי להרגיע ולמתן המצב, וכמובן נמצאת איתנו בקשר כל מנת לוודא שהמצב אכן השתפר והילד מרגיש טוב. ואכן, לא האמנו בהתחלה, אבל הצלחנו להתגבר על המחלות ללא אינהלציות וללא אנטיביוטיקה, ויותר מזה, שכיחות המחלות ירדה לאין ערוך, והילד שלנו נעשה בריא, חסון וחיוני.

היום אנו עוברים את ימי החורף, תקופות המעבר וגם את המחלות כשהן מתפרצות בקלות יתר. כמו כן אנחנו מזהים מייד את ההתחלה של ההתקררות, ואז אחרי אנליזה של נעה וטיפול, ההתקררות נעצרת ולא מגיעים למצב של מחלה ממשית. תוך כדי הטיפול של שהם גם אני התחלתי לטפל בכאבי ראש שהיו חוזרים ונשנים, וגם הטיפול הזה הניב תוצאות מצויינות והיום התדירות שלהם מאוד נמוכה.

לשאלות אפשר לשלוח לי מייל."

- מיכל, אמא של שהם, michalma100@gmail.com