המלצות מטופלים

להלן מספר עדויות מצולמות, תמונות ומכתבים שכתבו מטופלים שלי, בהם תיארו את חוויותיהם מהטיפול ההומאופתי.

להמשך קריאה על התחום הרלוונטי אתם מוזמנים ללחוץ על הכותרת הוורודה.

כל הכותבים מטה (חלקם בעילום שם וחלקם בשמם האמיתי) הביאו את הסכמתם לפרסום מכתבם באתר.

תודה על כך מקרב לב.

נועה.

 

גל בחורה בת 17 וחצי מתארת:

"התחלתי את הטיפול בגיל 16, כבר במשך שנה אני נמצאת בטיפול, ומרגישה שינוי משמעותי, אם זה בלימודים, שאני מצליחה יותר, אני מרוכזת יותר בלימודים, ואם זה גם בכאבים שאני עוברת, בגוף בזמן מחזור חודשי, שלפני הטיפול סבלתי מכאבים עד כדי כך שאני לא יכולתי לצאת מהבית, ועכשיו לאחר הטיפול אני כבר בקושי מרגישה את הכאבים.

הכל בזכות הטיפול.

אני ממש שמחה מהטיפול של נועה, היא שינתה הרבה מהחיים שלי, והכל רק במשך שנה אחת."

 

לשאלות, רונית שפירא (אימא של גל)- טלפון : 052-2751483

- גל

"בעקבות הטיפול ההומאופתי בני הפסיק לקחת קונצרטה לאחר 11 שנות שימוש והשגיו בלימודים השתפרו מאוד."

- אמא

טיפול בהתפרציות זעם ואלימות אצל ילד


"הגעתי לנועה עם בני שהיה בן כמעט 6.


בעיות התנהגות קשות בגן חובה, השאירו אותי חסרת אונים. התקפי זעם קשים בהם היה הופך את הגן, מרביץ ובאופן כללי נסער מאוד וכן תגובות לא פרופורציונליות לדברים, היו עניין שביום- יום.


נועה הסבירה שהטיפול ההומאופתי נוגע בשורש האדם, וכך אט אט, התפרצויות הזעם ומצב הרוח המתוח, הגיעו במרווחים גדולים יותר. 
ה"דרמות" שהיו בגן תכופות ביותר, לא הופיעו באותו אופן בביה"ס, ומספר המקרים שכן היה יום 'טעון' ניתן לספירה על אצבעות יד אחת ובמרווחים גדולים.


כיום, לאחר כשנה, ולקראת סיום כתה א', ניכר שיפור עצום בכל ההוויה של בני. הוא יותר רגוע באופן כללי, במצב רוח טוב מרבית מהזמן, למד לווסת את תגובותיו ויכול להכיל מצבים לא צפויים.


תודה נועה על טיפול מעמיק, איכפתי ואופטימי.
 
לשאלות ניתן לפנות למייל."

"בני מאור היום בן 8, בכיתה ב'.
לפני כשנה הגענו לנועה בעקבות המלצה של חברה.


מאור סובל מבעיות קשב וריכוז והיפראקטיביות, לפני שהגענו לנועה מאור לקח רטלין במשך שנה וחצי.
הרטלין אומנם "הרגיע" אותו לשלוש שעות, אבל חוץ מזה לא עזר בכלום. אחרי שלוש שעות מאור היה היפראקטיבי יותר מהרגיל.


התחלנו בטיפול הומיאופתי אצל נועה ולאחר חודשיים של טיפול הפסקתי עם הרטלין.


המורה של מאור הייתה מופתעת שאמרתי לה שהפסקתי עם הרטלין והיא ראתה מייד שיפור בתחום הלימודים. כאילו שהיה איזשהו מחסום אצל מאור ופתאום השתחרר.


היום בסוף כיתה ב' שנה לאחר שהפסקנו עם הרטלין ושנה של טיפול הומאופתי עדיין המצב אינו ב-100% בסדר, אבל אפשר להגיד שהמצב
הרבה יותר טוב והקשב והריכוז שלו השתפרו בהרבה, וזאת תודה לנועה ולטיפול ההומאופתי."

- מיכל, michal@hapa.co.il

 

- מרים ברש

- בעיות נשימה בילדים

טיפול במחלת ריאה כרונית, copd, אצל אישה מבוגרת 

הטיפול ההומאופתי מועיל ומסייע גם במחלות ריאה כרוניות וממושכות, מירים (72) סבלה ממחת ריאות כרונית שהתחילה בילדותה בעקבות שחפת. בגין דלקות ראות חוזרות מירים טופלה באנטיביוטיקה למניעה ומשאפים על בסיס קבוע עד שהגיע לטיפולי. ביתה של מירים מתארת:


"למזלנו הגענו לנועה" 

"אימי, מרים ברש, בת 72, סבלה לאורך כל השנים מנזלת כרונית, ליחה מרובה ודלקות ריאות חוזרות ונשנות. טופלה במערכת הרפואה הקונבנציונלית במינונים הולכים וגדלים של אנטיביוטיקה. אנטיביוטיקה מונעת קבועה ואנטיביוטיקה מתוגברת בזמן ארוע של מחלה. בשנתיים האחרונות, אימי חלתה ללא הפסק, כמעט לא היו מצבי הפוגה, נראה היה שהאנטיביוטיקה הפסיקה להשפיע עליה. מתוך מצב זה של דאגה וחוסר אונים החלטנו אימי ואני לחפש פתרון אחר.

למזלנו הגענו לנועה.

נועה התגלתה כמאבחנת מדוייקת, עוד בשיחת הטלפון הראשונה, עשתה את החיבורים הנכונים בין מצב בריאותה הכרוני של אימי, להיותה ילדת מלחמה, לבין מצבה הרגשי. אימי החלה את הטיפול ההומאופתי ובמקביל הפסיקה לגמרי את הטיפול האנטיביוטי המונע אותו צרכה במשך שנים.

מצבה של אימי מאוד השתפר, היא נעשתה עירנית יותר, פחות עייפה ובעיקר פחות חולה. כאשר אימי חלתה, היא הצליחה לעבור את המחלה ללא אנטיביוטיקה תוך קבלת טיפול הומאופתי וליווי צמוד של נועה. מאז הטיפול של נועה לא היו דלקות ראות, תדירות השיעולים ועוצמתם ירדה בצורה דרמטית. 

בנוסף ולא פחות חשוב, נועה יצרה קשר עם אימי, ולא עם הסימפטומים שלה, גילתה כלפיה מסירות יוצאת דופן ואחריות.

תודה לך נועה על הטיפול המסור והמקצועי ועל השיפור במצבה הבריאותי של אימי."

- סיגל ניניו, ninior@netvision.net.il

שהם, ילד שהגיע לטיפול שלי סבל מבעיות נשימה תכופות ונטל תרופות קונבנציונליות עד שהתחיל את הטיפול ההומאופתי. אמו מספרת:

"לא האמנו, אבל הצלחנו להתגבר על המחלות ללא אנילציות וללא אנטיביוטיקה , ויותר מזה , שכיחות המחלות ירדה לאין ערוך, והילד שלנו  נעשה בריא, חסון וחיוני"

"שהם סבל מגיל שנה וחצי מדלקות בדרכי הנשימה, מברונכיט, דלקת ריאות והיה חולה בתדירות גבוהה מאוד. תמיד נדרשו אינהלציות כדי להקל עליו, כולל בודיקורט והמסת כדורים והרגשנו בתור הורים שהמצב של הילד לא משתפר ורק מחמיר. אפילו ריח הגוף שלו כבר קיבל ריח חזק של תרופות. זו הייתה נקודת האל חזור. החלטנו שאנחנו מבררים שיטות אחרות. כך הגענו לנועה דרך המלצה של חברה טובה, נועה ליוותה אותנו בכל רגע של מחלה שהתפרצה,  
נותנת מענה מיידי כדי להרגיע ולמתן המצב, וכמובן נמצאת איתנו בקשר כל מנת לוודא שהמצב אכן השתפר והילד מרגיש טוב. ואכן, לא האמנו בהתחלה, אבל הצלחנו להתגבר על המחלות ללא אינהלציות וללא אנטיביוטיקה, ויותר מזה, שכיחות המחלות ירדה לאין ערוך, והילד שלנו נעשה בריא, חסון וחיוני.

היום אנו עוברים את ימי החורף, תקופות המעבר וגם את המחלות כשהן מתפרצות בקלות יתר. כמו כן אנחנו מזהים מייד את ההתחלה של ההתקררות, ואז אחרי אנליזה של נעה וטיפול, ההתקררות נעצרת ולא מגיעים למצב של מחלה ממשית. תוך כדי הטיפול של שהם גם אני התחלתי לטפל בכאבי ראש שהיו חוזרים ונשנים, וגם הטיפול הזה הניב תוצאות מצויינות והיום התדירות שלהם מאוד נמוכה.

לשאלות אפשר לשלוח לי מייל."

- מיכל, אמא של שהם, michalma100@gmail.com

 

"איך ניצלתי מהתקף אלרגיה נוראי במספר דקות באמצעות ההומאופתיה?

לפני 4 שנים בערך נסעתי עם בעלי לחופשה בחו"ל למשך חודש. השארנו את הדירה סגורה בזמן הזה ואף אחד לא נכנס לאוורר אותה. כשחזרנו, מהרגע שפתחתי את הדלת לא הפסקתי להתעטש ולדמוע במשך יום שלם (לפני כן לא סבלתי מרגישות או אלרגיה לאבק וכו').

באותו יום הלכתי לרופא משפחה והוא אמר לי שיש לי כנראה אלרגיה לקרדית הבית ונתן לי כדורים וטיפות נגד אלרגיה.

 

מכיוון שחצי שנה לפני כן התחלתי בפעם הראשונה טיפול הומאופתי אצל נועה, נכנסתי חזק לעניין וממש ניסיתי להימנע ככל שניתן מנטילת תרופות. אבל היה חשוב לי ללכת לרופא בשביל האבחון.

 

באותו זמן נועה שטיפלה בי בהומאופתיה היתה בהודו בהתמחות והצלחתי לאתר אותה בטלפון, סיפרתי לה בקצרה על פרטי המקרה ועל האבחנה של הרופא. היא אמרה לי איזה רמדי לקחת (נוקס וומיקה) ותוך 5 דקות מרגע נטילת התרופה כל הסימפטומים נעלמו כאילו לא היו. זה היה המקרה האקוטי הראשון שטופלתי באמצעות הומאופתיה ומאז "התמכרתי",

כי ממש לא הרגשתי טוב לפני כן והרמדי עבדה כמו קסם תוך מספר דקות.

 

מאז ועד היום בעלי, אני והבנות משתמשים רק בהומיאופתיה."

"סבלתי מאלרגיה בלתי מוסברת במשך כמה שנים.

 

האלרגיה גרמה לי לדמוע ולצינון כרוני אשר הצמידו אותי לטישו ללא הפסקה. הלכתי למספר מומחים ולקחתי אין סוף תרופות, ומלבד הקלה זמנית בספטומים שום דבר לא קרה. בנוסף, סבלתי מכאבי ראש קשים כל יומיים-שלושה, שבעקבותיהם נטלתי משככי כאבים רבים.

 

לבסוף, בהמלצה של שכנה, הגעתי לנועה המדהימה.

 

הגעתי עם הרבה ספקות - האם דווקא היא תצליח במקום בו למומחים גדולים אין תשובות? 

כבר בפגישה הראשונה הרגשתי שהגעתי למקום טוב. הניסיון הרב של נועה, הידע, הסבלנות והיחס, נתנו לי תחושה טובה מהרגע הראשון. אבל, הספקות נשארו, ובעיקר התחלתי את הטיפול עם המחשבה שהמצב הנוכחי כל-כך גרוע שאין לי מה להפסיד.

 
עברו מספר חודשים והיום אני אדם שונה- לאלרגיה אין זכר, כאבי הראש ירדו לתדירות של פעם בחודש וגם אז הכאב נסבל. אך, העיקר הינו השינוי הפנימי- מאדם לחוץ וחסר מנוח, הפכתי לאדם עם שלווה ורוגע פנימי. נכון, השינוי לא היה בן רגע והשיפור היה איטי (גם בהיבט הגופני וגם בהיבט הרגשי), אבל בהסתכלות לאחור ניתן לראות את הדרך המופלאה שעברתי בזכותה של נועה.
אין מילים בפי להודות לנועה על הטיפול הנפלא ועל התוצאות המצוינות.

תודה על הכל!"

- יעל (שם בדוי)

 

"הילדה שלי סבלה מפוליפ ונוזלים באוזניים, אנחנו בטיפול מזה שנתיים- כאשר בהתחלה הילדה הגיעה עם נחירות חזקות בלילה, הרבה נזלת, קשיים בנשימה מצד אחד ומבחינה רגשית הילדה היתה מאוד סגורה וביישנית, קשה היה לה להתחבר ועם התקפי זעם.

קבלנו מספר טיפולים שבמהלכם הנחירות בלילה נעלמו, הנשימה נעשתה יותר קלה (נמנע ניתוח) ומבחינה רגשית הילדה נפתחה מאוד- קל לה לדבר עם הסביבה וכן להתחבר לילדים אחרים, התקפי הזעם נעלמו."

- מלכה, eitandavid@gmail.com

אסף בן 3 סבל מאדנואדים עד שקיבל את הטיפול ההומאופתי:

"לטיפול הגענו בעקבות פוליפים ונוזלים באוזניים, שהתבטאו בקשיים של נשימה בעיקר בלילה, שגרם לקשיים ועייפות בעיקר במשך היום. חולשה וחוסר תיאבון. כיום כ-10 חודשים לאחר שהגענו לנועה, הילד הרבה יותר חיוני, נושם הרבה יותר טוב, הניתוח שאמור היה להתבצע בוטל עקב שיפור במצב. התיאבון השתפר מקצה לקצה- מילד שלא אכל לילד ברוך השם אכלן. הילד פעיל חזק וערני. 
בנוסף
הביטחון האישי של הילד השתנה, לילד היו פחדים, היסטריות של בכיות כאשר לא הייתי בסביבתו וכיום המצב השתפר הודות להומיאופתיה.

תודה רבה לך, נועה!

לשאלות ניתן לפנות אלי."

- אורי, uri-m@gus.co.il@gmail.com

 
 

אתי מזרחי, גננת בכירה מהגן האמריקאי בהוד השרון, הפנתה לטיפולי ילדים רבים מהגן שהיו חולים בתכיפות רבה והנה התרשמותה:

"רציתי לספר על לא מעט ילדים אשר עזרת להם להבריא ולהתגבר על מספר לא מועט של תחלואי- ילדות. כגננת, אני רואה את התוצאות בגני.

לטל בת ה 18 חודשים אשר היתה מקבלת חום גבוה ומיד פירכוסים, וטופלה על-ידך [לדעתי אולי כפעמיים בלבד] ומאז הוריה לא מפסיקים להללך ולשבח על ה"נס" שהצלת את ביתם.

על רוית ואחיה התינוק שסבלו נוראות מליחה, שיעולים ודלקות גרון חוזרות ונישנות והופנו לניתוחים, ע"י טיפולך המסור פשוט "ניצלו" מניתוח.

על גיל שסבלה מנזלות כרוניות ואסטמה ולאחר התאמת ה"רמדי" שלה פשוט היתה לילדה בריאה, מאושרת ומתפתחת יפה.

 

אצלי ולטעמי- זו היא ברכה שהילדים אינם צריכים תרופות ואנטיביוטיקה "כל שני וחמישי".

המשיכי וטפלי את "קסמייך" לכל התחלואים למיניהם."

- אתי מזרחי, גננת, הגן האמריקאי הוד השרון,

etti116@gmail.com

טיפול בדלקות אוזניים חוזרות

סיפורו של אחד ממטופלי:

"עידו (בן 5)
עם עידו הגענו לנועה כשהיה פעוט אחרי שהחל לסבול מדלקות אזניים חוזרות.
היינו הולכים לרופא לקבל אבחנה (ומרשם לאנטיביוטיקה), שומרים את המרשם בצד ונוסעים לנועה. קיבלנו מנועה רמדי והדלקת חלפה תוך יום. דלקות האוזניים פסקו במהלך הטיפול. 
בהמשך היו לעידו יבלות ויראליות על הבטן והצוואר וגם הן טופלו ברמדי של נועה וחלפו.


אני מגיעה עם עידו אל נועה בערך כל חודשיים (היום הוא בן חמש) ואני בטוחה שההומאופתיה עוזרת לו להישאר מאוזן ובריא. גם אם חולה זה עובר במהירות רבה.
הטיפול בעידו מאוד משפיע על מצב הרוח שלו ועל ההתמודדות שלו עם הרבה שינויים ומעברים בחיים.

לשאלות ניתן לפנות למייל."

- גלית, אמא של עידו, galitrabby@ruggedcom.com

 
 

"אני בת 50:
מאז 2003, התחלתי לסבול מסחרחורות קשות מאוד, מלווה בחילות והקאות.
התקפים חוזרים ונשנים בתחילה מדי שישה חודשים, ולאחר מכן החלו להופיע בתדירות גבוהה יותר.
הרופא המטפל שלח אותי לעבור בדיקות אצל רופא אף-אוזן-גרון. עשיתי כל מיני בדיקות, ניסיתי תרופות שונות, אבל שום דבר לא עבד. פניתי לרופא אחר והוא איבחן אותי- מחלת מנייר.
אין טיפול במחלה זו. צריך לשמור דיאטה– אסור לקבל שוקולד, קפאין, ומלח, והרופא נתן לי תרופה משתנת.


אבל ההתקפים חזרו. מאז שנת 2000 קרה בחיים שלי הרבה אירועים קשים. בעלי ז"ל קיבל התקף לב ומאחר לכן עבר ניתוח לב מאוד קשה, ואז בהבדל שנה מתים ההורים. אחרי כמה שנים נפטר אחי וכעבור שנה- בעלי. כפי שניתן לראות, כל זה השפיע ברמת הבריאות שלי.
לאחר מות בעלי לא היה יום שאני לא בכיתי, אבל אף אחד לא ראה את זה ולא ידע. אני די סגורה ולא אוהבת לדבר על הבעיות שלי. בהתחלת השנה, ההתקפות החלו לחזור כל שבועיים ואני פשוט נואשתי.

 

בזמן הזה, ילדים של חברים שלי פנו להומיאופתית בגלל דלקת אוזניים אצל בתם, והחלטתי גם לנסות. במרץ 2010 התחלתי טיפול. אחרי זה היו לי בחודש מאי 2 התקפים ומאז למעלה משנה וחצי ההתקפים לא חזרו.
מלבד תרופות שאני לוקחת באפן קבוע, הפסקתי לקחת תרופות לכאבי ראש, הצטננות, ובהדרגה הפסקתי לקחת את התרופה המשתנת.
בנוסף, המצב הנפשי הרבה יותר טוב. הפסקתי לבכות ואני משתדלת להנות מהחיים.

 
לשאלות ניתן לפנות אלי."

"ברצוני לשתף את סיפורי האישי,

 

לנועה הגעתי על סף ייאוש, לפני שלוש שנים פתאום משום מקום הגיעו נדודי השינה.

רק מי שחווה את התסכול של לשכב לילות שלמים נים לא נים בניסיון להירדם יכול להבין על מה אני מדבר.

בהתחלה זה התחיל בלילה ללא שינה מדי פעם, המשיך לשני לילות ללא שינה כלל והגיע לשלושה לילות ללא שינה.

התפקוד היום יומי שלי התדרדר, חששתי מלנהוג, העצבים שלי היו מרוטים.

ניסיתי הכל ואפילו הומאופתיה שעזרה חלקית, מדיטציה, דמיון מודרך, קלטות, רייקי, בצר לי פניתי לטיפול תרופתי ומעבדת שינה, הכדורים עזרו לתקופת מהו נדרשו במינון הולך וגובר עד שגם הם הפסיקו להשפיע.

דרך חבר יקר הגעתי לנועה שגיא, והחלטתי לנסות שוב טיפול הומאופתי . נועה בדרכה המקצועית והאכפתית הסבירה לי שמדובר בתהליך ונתנה לי את הרמדי,

לאחר כחמישה שבועות מתחילת הטיפול ראיתי את ההבדל, כמות הלילות בהם לא ישנתי הצטמצמה, והשינה נהייתה מרעננת יותר, לאחר חודש כבר התחלתי לישון באופן רציף פחות או יותר. כיום לאחר כחצי שנה אני יכול להעיד שלילה ללא שינה הוא אירוע נדיר, והמצב הולך ומשתפר מבחינת איכות השינה ומשכה.

 

יכול בלב שקט ובאופן מלא להמליץ על נועה שגיא בתור מטפלת מקצועית ביותר ולא פחות חשוב אכפתית וקשובה.

 

אשמח למסור פרטים נוספים או המלצות אישיות במייל."

- חיים, haimh@haimhavin.com

- פאינה, faina.fainak@gmail.com

 
 

עדותה של שירה-

 

"בת 39. לפני כ-8 שנים סבלתי מדלקות חוזרות ונשנות בשתן במשך כמה שנים. טופלתי באנטיביוטיקה בכל פעם שהדלקת חזרה. זה הגיע למצב שלאחר כמה ימים של נטילת האנטיביוטיקה, שוב התחילה צריבה בשתן ושוב הרופא נתן אנטיביוטיקה וחוזר חלילה. הייתי מיואשת ובהמלצת אחותי פניתי לנועה.

היא התאימה לי רמדי ותוך זמן קצר הדלקות בשתן נעלמו לחלוטין.

 

השיא היה שכשהגעתי לנועה, היו בידיי בדיקות מעבדה שמראות על המצאותו של חיידק אי קולי בשתן. לאחר לקיחת הטיפול שנתנה נועה, הבדיקה היתה תקינה לחלוטין וזה רק באמצעות הטיפול וללא אנטיביוטיקה!!!

מאז כבר שמונה שנים אין לי בכלל כל דלקות בשתן."

- שירה

"היי אני בחור בן 24,

הגעתי לנועה (דרך הפורום של הומיאופתיה קלאסית בתפוז) עקב בעיית גימגום.

 

הגעתי לפגישה הראשונה ללא יותר מידי ציפיות, נועה הסבירה לי על הטיפול ועל המשמעות שלו והתחלנו לרוץ עם זה.

 

היום כעבור 10 חודשים, הדיבור השתפר לי פלאים, ויחד עם זאת תכונות אופי נוספות השתפרו גם כן. לדוגמא: כיום אני פחות אדיש, יותר אנרגטי, פחות מופנם ובעל בטחון עצמי גבוה יותר.


כמובן שיש עוד דרך ארוכה אבל אני אופטימי לחלוטין, וכבר יש תוצאות בשטח.

לכל שאלה כלשהי אשמח לענות במייל."

- ברק, barakdoa@walla.com

 
 

הנה סיפורה של ענת, בת 39 שהגיעה בזמן חרדה בהריון שלוותה בחוסר שינה ומצב רוח מדוכדך: 

"לפני שלוש שנים עברתי 2 הפלות אחת אחרי השניה שתיהן בשליש הראשון של ההריון. נכנסתי להריון שלישי שעבר כולו בחרדות עצומות שהתבטאו במחשבות שליליות, פחד, בכי וחששות שגם ההריון הזה לא יצליח.

תודה לאל נולד לנו ילד מקסים וכעת אני שוב בהריון. הפעם אני מטופלת אצל נועה מתחילת ההריון ברמדי מיוחד שמותאם לנשים במצבי: הריוניות עם חרדות שגורמות לחוסר שינה, פחד גדול לאבד את התינוק שגרם בהריון קודם לביקורים תכופים במוקד. הגעתי כבר לאמצע הדרך בהריון ואין להשוות את התחושות להריון הקודם. אני אופטימית, שמחה, ללא פחדים קיצוניים כמו בהריון הקודם.

אני הרבה יותר רגועה ובטוחה שזה תורם לכל המשפחה ובעיקר לעובר ברחם.

תודה רבה לנועה המקסימה על הטיפול."

 - ענת, anatgg9@gmail.com


 

במהלך ההריון של ענת היא כתבה לי בסמס (פורסם בהסכמתה): "הרופא חשש שיש בעיה מסויימת והמליץ על בדיקת מי שפיר ואין תוצאות עדיין. אני מפתיעה את עצמי בשמחת החיים שלי והאופטימיות, הייתי בטוחה שלא אתפקד ואני שמחה ומקווה לטוב". 

"אני בן 36, מאז שהייתי בטיפול אצל נועה, חיי השתנו.


מבחינה פיזית, היו לי כאבי גב חזקים. היתה לי פריצת דיסק גדולה  בחוליה L561 והרופא אמר לי שאצטרך ניתוח בקרוב.
כשהגעתי לנועה, זכור לי, שאפילו להרים את התיק הקטן שלי היה קשה. אפילו ללכת היה קשה ביותר.
מבחינה פסיכולוגית הרגשתי מאוד מתוסכל ומבולבל, היה קושי בקבלת החלטות, הייתי מרוחק מאוד מהרגשות שלי ומרצונתי.
חודש וחצי אחרי הטיפול שקבלתי, כאבי הגב שלי נעלמו!!! והשיפור הזה הולך וגדל, והיום אני הולך נורמלי. 
אחרי כמעט שישה חודשים של טיפול אני מסוגל לזוז לגמרי  בחופשיות, אני מסוגל לאהוב את עצמי יותר, לקחת החלטות בקלות יותר, להיות בקשר עם הרגשות שלי.
בצילום שנעשה בהמשך אין זכר לפריצת הדיסק שבגינה הגעתי לטיפול!


תודה נועה, עזרת לי לחזור הביתה לעצמי."

- יהודה, jodys@zahav.net.il