top of page
בעיות עור

העור הוא המעטפת החיצונית המגנה עלינו. בעיות עור לא רק גורמות לסבל גופני, אלא פעמים רבות גם לתחושת מבוכה אצל המטופלים בגלל הנראות החיצונית. העור הוא האיבר הגדול ביותר שלנו והמעוצבב ביותר על ידי מערכת העצבים. מסיבה זו בעיות עור מושפעות מאוד גם ממצבו הרגשי של המטופל וגם מתנאים סביבתיים חיצוניים (אלרגנים, חום, קור, סטרס, תזונה).

הסיבות למחלות עור הן שונות ורבות הכוללות גנטיקה, תזונה לא מאוזנת, אלרגיות, מצבים הורמונליים, סיבות אוטואימוניות וכמובן מצבו הרגשי של המטופל. רוב בעיות העור מטופלות ברפואה הרגילה במשחות רפואיות, נוגדי אלרגיה וטיפולים סטרואידיים, אך במהרה הן פורצות החוצה שוב ומסרבות להיכנע לטיפול הקונבנציונלי.

מחלות עור הן למעשה ביטוי חיצוני של בעיה פנימית עמוקה יותר ועל כן הטיפול החיצוני המשחתי מאפשר הקלה בלבד ולא ריפוי. בכדי לרפא מחלת עור צריך לטפל גם בסיבות שבגינן הופיעו וכן לסייע למטופל לאזן תחושות מתח וחוסר איזון רגשי המלבות את התפרצותן וחומרתן. לדוגמא, אטופיק דרמטיטיס (אסטמה של העור): הגורם למחלה אינו ברור ומדובר כנראה בתגובת יתר של החולים לגירויים שונים ולמצבם הרגשי.

יבלות וירליות: היבלות נוצרות על ידי וירוס, כדי לרפא אותן לא די בלשרוף את היבלות כי הן תצמחנה מחדש. יש לחזק את מערכת החיסון ורק אז הווירוס יעלם.

הבעיות שטופלו במרפאתי הן:

  • יבלות וירליות

  • אטופיק דרמטטיס

  • אורטיקריה (סרפדת)

  • הרפס

  • פסוריזיס

  • אבססים כרוניים ואקוטים

 

במהלך השנים זכיתי לעזור למאות מטופלים להיפטר לצמיתות מבעיות העור בעזרת התאמת טיפול הומאופתי ותזונתי, המותאם באופן אישי למטופל על פי עקרונות ההומאופתיה הקלאסית והנטורופתיה.

בהומאופתיה פורמולות רבות לטיפול בבעיות עור, ניסיון קליני עצום והצלחות מרובות. בהתאם לתשאול מעמיק הסוקר את הרקע הבריאותי, התזונתי והרגשי של המטופל אני מתאימה למטופל פורמולה מדוייקת ומייעצת לתזונה שתסייע לריפוי בעיית העור.

ההצלחות יפות ואתם מוזמנים להתרשם מחלק קטן המתועד בתמונות לפני ואחרי בהמשך העמוד. אם תרצו לשמוע על הצד החיובי שבבעיות העור ולשמוע עוד על הפיתרונות האפשריים אתם מוזמנים לשוחח איתי.

"לאחר חיפושים ושמועות קיבלתי המלצה חמה על הומאופתית מקסימה שגרה בקרבתנו.

כעבור חודש של טיפול הומאופתי החלו להיעלם בזו אחר זו היבלות המטרידות. חשוב לי לציין כי היבלות הפסיקו להתפשט גם בשאר חלקי הגוף ולאחר מספר חודשים נעלמו כל היבלות ללא השארת סימנים או צלקות.

נפטרנו מהיבלות – זה פשוט נפלא!

במהלך היום-יום אני פוגשת אימהות רבות אובדות עצות בנוגע לווירוס זה. על כן אני ממליצה לכם בחום על הטיפול ההומאופתי של נועה.

נועה אשר מקרינה מאישיותה הנעימה לכל מטופל, נוטעת בו תקווה, שלווה וביטחון מכופל.

נועה, הילדים מוצאים אצלך אוזן קשבת ויחס אוהד ונעים כמו אמא אוהבת.

היחס האישי והסבלנות שאת מגלה בפעם אחר פעם, הטיפול הנכון והמקצועיות, בנעימות אופיינית מרעיפה רוגע ושלווה, שעות של הקשבה וסובלנות שמילאו את ליבנו בחום ובתקווה.

המשיכי להיות כזו מיוחדת, עוזרת ותמיד מחייכת.

מאחלים אנו שיהנו ממך עוד הרבה מטופלים ושגם הם בעזרת ה' ובעזרתך יהפכו לבריאים.

המשך דרך צלחה – את פשוט מלאך במשימה.

תודה!

מכל הלב ועם המון הערכה,"

תמונות לפני ואחרי טיפולים

גלריית תמונות עם תוצאות של טיפולים בבעיות עור שונות כגון אסתמה של העור, שלבקת חוגרת, אטופיק דרמטיטיס במבוגרים ותינוקות, פצעי גרד, אקזמה ואורטיקריה

- כל התמונות פורסמו בהסכמת המטופלים -