הפרעות קשב וריכוז

בעיית קשב על תסמיניה היא תוצאה של מכלול רחב של גורמים. הטיפול בתרופות ממשפחת הרטלין אינו מכסה את מרביתם ועל כן הוא מסייע אך ורק לטווח של מספר שעות ואינו מרפא את הבעיה.

הטיפולים במרפאתי בבעיות קשב, לקויות למידה ובעיות רגשיות מבוססים הן על ניסיון רב שרכשתי והן על טיפול שמותאם אישית ובלעדית למטופל, המתבסס על ארגז כלים עשיר מתחום ההומאופתיה המסורתית (קלאסית) וכן הפסיכולוגיה והתזונה.

הומאופתיה היא שיטת טיפול המבוססת על התאמת פורמולה אישית למטופל המעוררת ומכוונת את מרכזי הריפוי הטבעיים שבאדם במטרה לטפל במקומות הלא מאוזנים. מראשיתה לפני כ-250 שנה, ההומאופתיה מתייחסת למצב הן הפיזי, הן המנטלי והן הנפשי של המטופל ומטפלת בגורם הפנימי שאפשר לבעיה להתהוות בגוף.

"מאור לקח רטלין במשך שנה וחצי... התחלנו בטיפול הומיאופתי אצל נועה ולאחר חודשיים של טיפול הפסקנו עם הרטלין. 
המורה של מאור הייתה מופתעת שאמרתי לה שהפסקתי עם הרטלין והיא ראתה מייד שיפור בתחום הלימודים. כאילו שהיה איזשהו מחסום אצל מאור ופתאום השתחרר..."

מיכל

 

תהליך הטיפול בהפרעות קשב וריכוז

הטיפול הראשון הוא בירור יסודי מהם הגורמים אצל המטופל לבעיית הקשב והבנת תסמיני בעיית הקשב ואישיותו. לאחר ניתוח מעמיק אני מתאימה פורמולה הומאופתית אישית לו. מגוון הפורמולות ההומאופתיות המתאימות לטיפול בבעיית קשב וריכוז הוא רב, והן נבדלות זו מזו על פי מדדים מנטליים, רגשיים ופיזיים שונים ורבים. הנבדלות ורב הגוניות שבין הפורמולות מאפשרות התאמה מדויקת למטופל ומולידות תוצאות משמעותיות ביותר ומפתיעות.

בנוסף אני מדריכה את המטופל, בכל גיל, בדרך שמעוררת עניין ומוטיבציה, וממליצה על תזונה ותוספי תזונה המשפרים את תפקודי המוח והגוף. הטיפול מצריך מספר מפגשים לטובת בדיקה ולהשפעה מרבית. התוצאות המרשימות של הטיפול באות לידי ביטוי במכלול רחב של תחומים: במוטיבציה ללמוד, בביטחון העצמי, יכולת הריכוז, שיפור ההתנהגות, וזאת ללא יצירת תלות בפורמולה ואפס תופעות לוואי.

גם אם ניסיתם טיפול טבעי מסוים (גם הומאופתי) ולא חל שיפור – אל ייאוש, המשיכו במסע החיפוש, פנו למטפל אחר... זכרו – לא כולם פוגשים באהבת חייהם מיד אלא מתנסים לפני. כמו בספורט ובחיים, סיפוק והצלחות מגיעות לאחר מאמץ והתמדה. ולא פחות חשוב – קבלו ואהבו את עצמכם ואת ילדיכם כפי שהם, לכל אחד יש את המתנה שלו לעולם!

גילוי נאות – אני סובלת מבעיית קשב מגיל 16 (לאחר תאונה) ומנצחת אותה בצורה הטבעית והבריאה: הומאופתיה ותזונה.

 

הסיפור האישי שלי עורר בי מוטיבציה לעזור לכל מי שמתמודד עם בעיית קשב, בכל גיל ובכל שלב,

ואני מאמינה שלכולם מגיעה ההזדמנות לחוש רווחה אמיתית בחייהם או בחיי יקיריהם.

תוספי תזונה והפרעות קשב

הרבה שנים הייתי חשדנית לתוספי תזונה. 

בשנים האחרונות מאז שהוספתי את לימודי הנטורופתיה לסל הכלים שלי יחד עם ההומאופתיה (במקרים בהם נחוצים), התנסתי קודם כל בעצמי באומגה 3 (של חברת גליל) 

לבעיית הקשב שלי - כן, שלי... 
בגיל 16, נפגעתי בתאונת דרכים בראשי ואני אכן מהראשונים שאובחנו. אף פעם לא לקחתי תרופות ממשפחת הרטלין ונעזרתי אך ורק בטיפול ההומאופתי שהיה מאוד אפקטבי וקידם אותי משמעותית.
בעקבות לימודי התזונה התחלתי להשתמש באומגה 3 של גליל ואחרי חודש של לקיחת האומגה הזו במינון המומלץ באתר החברה למשקלי, בתי הקטנה (9) אמרה לי: "אמא וואו, את יותר מרוכזת" וזה היה בדיוק מה שהרגשתי, וזה היה נהדר בלשון המעטה.


למדתי וחקרתי רבות על החשיבות של אומגה 3 והיא אכן מוצר הכרחי בימנו - בחסרונה היא יכולה לגרום לכ-60 מחלות בגוף, והיא כמובן חשובה לטיפול בבעיות קשב וריכוז!

בהמשך אצרף מאמר המסביר מהי אומגה 3, חשיבותה, מדידתה בגוף וזיהוי חוסרים שלה, וכמובן כיצד היא קשורה להפרעות קשב וריכוז. 

"...הרבה השעיות מבית הספר, חוסר מוטיבציה ללמוד, חרדות... כבר אחרי חודש של טיפול ראיתי שינוי מדהים... המצב השתפר פלאים"

"בעקבות הטיפול ההומאופתי בני הפסיק לקחת קונצרטה לאחר 8 שנות שימוש והשגיו בלימודים השתפרו מאוד."

ורה

רונית מר

054-4937408

 

"רצינו לספר על ההצלחה הגדולה שחווינו עם הבן שלנו (כיתה ג'), לאחר טיפול מקצועי, אנושי ואכפתי של נועה שגיא.

הגענו לנועה לטיפול עם הבן שלנו שהיה תלמיד בכיתה ג', לאחר לחצים מצד הצוות החינוכי בבית הספר לתת לבננו טיפול תרופתי. המחנכת שלו התלוננה על כך שהוא מפריע בכיתה ומתקשה לשבת בצורה רגועה במהלך השיעורים.

אחרי חיפוש באינטרנט יצרנו קשר עם נועה ותאמנו פגישה ראשונה.

נועה נפגשה עם הבן שלנו ושוחחה איתו באופן אישי למעלה משעה, ולאחר מכן קיימה איתנו שיחה בה פרשנו בפניה את העובדות ואת הקשיים ההתנהגותיים שחווינו עם הילד.

 

נועה התאימה לילד שלנו טיפול הומאופטי שכלל גם שינויים בתפריט המזון היומיומי. לאחר שחלפו כשלושה שבועות מתחילת הטיפול שמנו לב לשינוי שהתחולל אצל בננו.

מספר חודשים לאחר שהילד שלנו התחיל את כיתה ד', שמחנו לשמוע מהמחנכת שלו שחל שינוי משמעותי ביותר בהתנהגות. ככל שחלף הזמן ניתן היה להרגיש את השינוי העצום שחל אצל בננו גם בהתנהגות שלו בבית וביחסים עם האחים שלו.

מילד שלא הצליח להעסיק את עצמו בשום דבר מלבד בילוי מול "מסכים", הוא הפך ל"תולעת ספרים".

מדובר בשינוי עצום שנעשה בתוך זמן קצר ואנחנו מרגישים צורך להודות לנועה באופן אישי על העזרה שלה.

אנחנו ממליצים לכל הורה ששוקל לתת טיפול תרופתי לילד שלו, לנסות קודם כל טיפול הומאופטי שיכול למנוע את הצורך בתרופות וממליצים בחום על נועה שגיא."

ש. (ניתן ליצור קשר דרך נועה שגיא)